Popüler Yazılar
Home / Uncategorized / Hira Reklam

Hira Reklam

Hira Reklam

Hira Reklam olarak senelerin bize kattığı sektördeki bilgimizi, deneyimlerimizi ve uygulamalarınızı, faaliyet gösterdiğimiz sektörde matbaa, tabela ve promosyon alanlarında teknolojik altyapısını devamlı geliştirerek hizmet sunmaktayız. Eğitimli kadromuz, tecrübeli teknik ekibimiz ile tamamı bilgisayara entegre teknolojik makine ve donanımlarımızla, sektörde ve müşterilerimiz tarafından hak ettiğimiz saygınlığı kazanmanın gururu ile her geçen gün ekibimizi büyüterek çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak her türlü tasarım, reklam ve matbuu ihtiyacınıza sanal ortamdan da yanıt veren firmamız, siparişlerinizi en kısa müddette müşterilerine eriştirmektedir. Matbaa atölyemizde gelişime ayak uydurarak ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda altyapısını daimi olarak geliştirerek kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizlerinde tasarlamış olduğunuz ürünlerin de imalatını yapmaktayız.

Hira Reklam
Hira Reklam

Siparişten teslimata kadar müşterilerine birinci sınıf hizmet kalitesi sağlamayı öncelikli emel olarak benimsemiş firmamız, ofset baskılar başta olmak üzere, üretilecek ürüne göre dijital, serigrafi, tampon, lazer vb. baskı teknikleri kullanmaktadır.Sıhhatli bir ürün için doğru baskı seçimi ehemmiyet arz etmektedir. Firmamız bu noktada sektördeki deneyim ve uygulamalarını kullanmaktadır.Firmamız matbaa ve tabelacı hizmetleri sektöründe geniş bir ürün gamına sahip olabilmek için matbaa ürünleri yanında bünyesine en aktüel ve yeni promosyon ürünleri de ilave etmiştir. Bu sayede işletmeler tüm ihtiyaçlarını tek noktadan tedarik edebileceklerdir. Sizlere promosyon ürünleri ile ilgili geniş bir ürün seçeneği sunmaktayız.

En doğru tasarım, estetik görüntü ile birleştirilerek kaliteli ve dayanıklı malzeme seçimi yapılarak taahhüt edilen müddette teslimatla müşterimizle uzun vadeli çalışma memnuniyeti ile şu anda, hareketli, hareketsiz tabela, pano imalatı yapmaktayız. İhtiyaçlarınızı tek elden, kaliteli ve uygun fiyatlar için hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve tamamen kendi tasarımcılığımız ile uygulamaya geçip 1988 yılında, el emeği ve fırça çalışmalarıyla mesleğe ilk adımımızı attık. Yılmadan, yorulmadan çalışarak, teknoloji ile dostluk kurup kısa bir sürede müşterilerimize daha kaliteli işler sunmaya başladık. En küçük ayrıntıları bile önemseyerek müşterilerimize verdiğimiz hizmette ve serviste büyük bir titizlik göstediğimizden dolayı gerçek hizmetin keyfini yaşamaktayız.Firmamız, 1988 yılından beri, doğru, dürüst ve ilkeli çalışmalarını güçlü ve işinin ehli kadrosuna borçludur.Reklamcılık adına her konuda atılım yaparak, hem adımızı duyurmakta, hem de memleketimizin gurur kaynağı olmaktayız.

About admin

EN UCUZ TABELA

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Paslanmaz Kutu Harf Tabela Paslanmaz kutu harflerin ön taraflarında 304 kalitede 1,2 mm yüzeyinde paslanmayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir