Popüler Yazılar
Home / Uncategorized / Hira Reklam

Hira Reklam

Hira Reklam

Hira Reklam firması yıllardır tabela sektöründe hizmet veren tabelacı firmaları arasında en köklü firmalardan biri olarak bilinir. Kimsenin ekmeğinde gözü olmayan başkalarının emeklerine saygı duyan, hak yemeyen dürüst esnaf, gerçek esnaftır. Reklam denilince fındıklı semtinde tanınmış olup başta maltepede tabelacılık hizmetlerine devam etmektedir. Uzman kadrosuyla her nevi araç giydirme, dijital baskı ve foreks üzerine reklam kaplama hizmetleri vermektedir. Tabela imalatı yapan Hira reklam firması uygun fiyatlarla tabela üretimi yapmaktadır. Reklam yaptırmadan önce en önemli araştırılması gereken iş tabela fiyatları olup, kullanılan malzemelerin en iyisinden olmasına maksimum özen gösterilmelidir. Hira tabela’ya yaptırdığınız tüm tabelalarda kullanılan malzemeler en kalitelisinden olup 2 yıl firma garantisindedir. Reklama yapılan yatırım şüphesiz geriye dönüşü en hızlı olan yatırım olarak bilinir. Yatırımınızı yaparken tabelacınızı iyi seçmelisiniz. İşinin arkasında duran  sözünün eri tabela reklam firması artık parmakla gösterilir oldu. İşini helalinden yapan firmamız siz değerli müşterilerimiz için bu ay tabela fiyatlarında kampanya yaptı 2000 tl’nin üzerindeki yaptırdığınız tabelalar için kartvizit bizden hediye. 5000 tl üzeri tabela alımlarınızda 2000 adet broşür firmamızın hediyesidir.

Hira Tabela

Hira reklam bir defa çalıştığı firma ile herzaman çalışmayı prensip edinmiştir. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Işıklı tabela ve Işıksız reklam hizmetlerinden bazıları şöyledir:

Kutu harfli tabelalar; bunlarda arasında üçe ayrılmaktadır. Pleksi, paslanmaz ve alüminyum kutu harfli tabela çeşitleridir. Bunun yanı sıra Totem tabela, eczane tabelası, inşaat tabelası, kule vinç tabelası, çatı tabelası, vinil germe tabelaları ışıklı veya ışıksız olarak üretebilmektedir. Maltepe semtinde reklam tabela hizmeti veriyoruz. Kadıköy, kartal ve pendik semtlerine de hızlı tabela montaj ve demontaj hizmetimiz bulunmaktadır. Gravür tabela ve fener tabela üretimi için uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Pleksi ışıklı tabela yaptıracaksanız bizi arayınız. Kullandığımız led aydınlatmalar samsung marka modül led sistemleridir. Tabelalarda kullanılan Trafo sistemleri ise dış mekana uygun güç kaynaklarıdır.  Dijital baskı merkezimizde folyo baskı, vinil baskı, afiş baskı, mesh delikli vinil baskı, kağıt baskı, uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Metrekaresi yüksek dijital baskılarınız için uygun fiyat bilgisi verebiliriz.

 

About admin

EN UCUZ TABELA

Kaliteli Tabela

Kaliteli Tabela

Kaliteli Tabela İnsanlar reklama her zaman önem verdiler şuan bu biraz daha arttı bu çünkü  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir